İMTİYAZ SAHİBİ

M.Sıddık Avşar

Genel Yayın Yönetmeni

Abdurrahman Avşar

EDİTÖRLER

Alaettin Ersöz

Ahmet Özaydın

 

Abdullah Özaydın

 

REKLAM REZERVASYON

Haber Editörü

Hayrettin Polat

Gsm: 0538 415 5278

E-mail: polat_72can@hotmail.com

 

YAZILIM

Gz

DOMAİN SERVİSİ

Natro

HOSTİNG SERVİSİ

Natro

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri

aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
 

Şakir bey sok.Türk İşhanı No:7 kat:5 Bostancı Ataşehir / İstanbul. Telefon, : Faks, : 0542 557 74 73. Email, : livehaber@hotmail.com ...


Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazalarına aittir.,

livehaber.net Yazıların sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 livehaber.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. livehaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

 

Bunlar livehaber.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

Privacy Policy

 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the livehaber.net. However, sometimes the livehaber.net uses third parties to process your information. livehaber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the livehaber.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the livehaber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the livehaber.net and its services. When you use livehaber.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the livehaber.net cookies section of our full Privacy Policy.

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

 

Firmamıza ait olan www.livehaber.net’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@livehaber.net üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

 

SEVGİLİ OKURLARIMIZ,

Bizi takip etmeye değer gördüğünüz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

 

Siz okurlardan ricamız sayfa kurallarına uymaya özen göstermenizdir. Tek amacımız sizlere keyifli ve huzurlu biçimde içerik okuyabileceğiniz ve bunu yaparken de fikirlerinizi özgür olarak dile getirebileceğiniz bir platform sunabilmektir.

 

LÜTFEN;

Küfür ve Hakaret içeren, Din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı içeren, Tekrar eden ve reklam içerikli,

Kişilere, kurumlara ya da markalara zarar veren ve saldırıda bulunan, sayfa kurallarına aykırı,Yasal olmayan

paylaşımlarda bulunmayınız. Bu kuralları sayfamızı takip eden her okurumuzun okuduğunu varsaymakla birlikte, moderatör arkadaşlarımız bu

tür yorumları silebilirler ve devamlılığı halinde yorum sahiplerini sayfadan engelleyebilirler.

 

Bu tür mesajlarla hiç karşılaşmamayı yürekten ümit ediyor ve bizi takip

ettiğiniz için tekrar çok teşekkür ediyoruz.

 

LİVEHABER Yönetim Kurulu

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Live Haber Tarafsız İlkeli Haber
© Copyright 2019 LİVEHABER. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Binali Yıldırım
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
Selehattin Demirtaş
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş