Quaresma'dan Fikret Orman'a: Benim için artık olmayan birisi

Kasımpaşa'nın yeni transferi Ricardo Quaresma, Ankaragücü'ne yenildikleri maçın ardından Beşiktaş'tan ayrılış sürecini anlattı. Quaresma, "Başkan istemediği için oradan ayrıldım. Başkan benim için artık olmayan birisi" dedi.

Quaresma'dan Fikret Orman'a: Benim için artık olmayan birisi
Bu içerik 1018 kez okundu.

1-0 yenildikleri Ankaragücü maçını karşılaşma sonrası yayıncı kuruluş beIN Sports'a yorumlayan Kasımpaşa'nın yeni transferi Ricardo Quaresma, "Rakibimizden daha iyi oynadık. Kaleyi bulan tek şutları gol oldu. Önümüzde hala çok fazla maç var. Başımızı dik tutup devam etme ve daha iyisini yapmak için çalışma zamanı" dedi.

 

Beşiktaş'tan ayrılık sürecini de anlatan Quaresma, "Çok fazla konuşacak bir şey yok. Beşiktaş başkanı beni istemediği için ayrıldım. Beşiktaş'ta çalışanlara, orada bulunduğum sürece bana destek veren taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Kasımpaşa için mücadele etme vakti. Orada bulunan taraftarlara başkan hariç; çünkü başkan benim için artık olmayan birisi. Beşiktaş her zaman kalbimde olacak. Oradaki çalışanlara, taraftarlara bana gösterdikleri sevgi için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Portekizli oyuncu sözlerinin sonunda, "Beşiktaş başkanı için daha fazla konuşmaya gerek yok. Umarım siz de artık onunla ilgili soru sormazsınız. Artık Kasımpaşa'dayım ve burada bulunduğum için çok mutluyum" açıklamasını yaptı. 

Kasımpaşa Beşiktaş Fikret Orman Ricardo Quaresma