Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Hüner Hediyelik Organizasyon
Hüner Hediyelik Organizasyon
Sektör Çiçek ve Hediye
İl / İlçe İzmir / Torbalı
Web Sitesi https://www.hunerhediyelik.com
Telefon 05455834613
Kurulduğu 2014 yılından bu yana hizmet veren Hüner Hediyelik Organizasyon firması müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Düğün ve benzeri etkinlerde hediye vermek ve gelem misafirlere ikramda bulunmak kültürümüzde yer almaktadır. Bu doğrultuda hareket eden firma başta bebek magnetleri olmak üzere birçok hediyelik konusunda hizmet vermektedir.
Sadece bebek konusunda değil aynı zamanda nikah şekerleri ve diğer akla gelebilecek hediyelikler konusunda da hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve avantajlı fırsatları ile yıllardır alanında ilk akla gelen firma konumundadır. Her konuda farklı çeşitler ile her bütçeye ve bunun yanında her zevke hitap eden ürün yelpazesine sahiptir.
Özellikle Torbalı organizasyon denildiğinde ilk akla gelen firma olarak hem web sitesi hem de mobil uygulamalar ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti için gerekli tüm altyapıya sahip durumdadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ve el işçiliğinin bir araya gelmesi ile şekillenen firma onlarca çeşit ve model ile hizmet vermektedir.

Adres: Tepeköy Mahallesi Hüseyin Yener Caddesi No: 17/A

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@