Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Hemsirenburada.com
Hemsirenburada.com
Sektör Sağlık
İl / İlçe İstanbul / Bağcılar
Web Sitesi https://www.hemsirenburada.com/evde-trakeostomi-ve
Telefon 0 544 481 38 42
Tüm sağlık ve evde bakım ihtiyacı için evinize geliyoruz.

Hemsirenburada.com 2016 yılında evde hemşirelik hizmeti sektöründe faaliyetine başlamıştır. An itibari ile de İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Verdiğimiz hemşirelik hizmetlerini sıralayacak olursak enjeksiyon, serum uygulaması, damar yolu açma, kan alma, sonda takma, laboratuvar testleri, fizyoterapi hizmeti, pansuman, yara bakımı ve katater uygulamalarıdır.

Hemsirenburada.com olarak misyonumuz hastanede aldığınız hemşirelik hizmetini evinize taşıyıp sizlere zaman avantajı ve ev konforunuzu yansıtmaktır.

Hastanede ki gergin ortamdan uzaklaşıp evinizde rahatça hizmete erişmeniz hem hasta hem çalışanlar açısından daha huzurlu bir hissiyat oluşturmaktadır.

Bizler, hasta ve yakınların ihtiyaç duyduğu evde hemşirelik ve sağlık hizmeti veren bir sağlık kabiniyiz. Hastanın, hekim tarafından önerilen tedavileri bir plan dahilinde uygularız ve takip ederiz.

Sektörümüzde 5 yıllık fiziki deneyimimiz olup, işinde uzman, iletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü hemşirelerimizle ihtiyaç duyduğunuz hemşirelik hizmeti vermeye hazırız.

Adres: Çınar Mahallesi, 777 Sokak, No: 8, Daire: 3 Bağcılar, İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@