Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Gökkuşağı Organizasyon
Gökkuşağı Organizasyon
Sektör Eğlence
İl / İlçe İstanbul / Esenler
Web Sitesi https://gokkusagiorganizasyon.com/
Telefon 05396701802
Organizasyon hizmetlerinde gökkuşağının tüm renklerini hizmet ufkumuz olarak belirledik. Zengin yelpazede organizasyon, etkinlik, tedarik ve hizmet zinciri ile ağırlama, karşılama, açılış ve sunum için özelleşmiş benzersiz bir iş modeli kurduk. Gökkuşağı Organizasyon, yenilikçi yöntemleri ve engin tecrübesi ile organizasyon firmaları arasında yerini sağlama almıştır.

Ticaretten önce memnuniyet, kazanç ve karlılıktan üstün olarak müşterilerimizin ve davetlilerinin mutluluğunu çıta olarak belirledik. Mutluluğu ve güzel anıların gücünü etkili bir açılış organizasyonu, davetlilerin ömür boyu anlatacakları bir düğün ve sünnet organizasyonu için öz kaynaklar olarak vizyonumuzun kilit taşı noktasında konumlandırdık.

Hizmetlerimiz ve sağladığımız ekipmanların kalitesini dünden bugüne sayısız ve zengin çeşitlilikte organizasyon tecrübesine ve üstlendiğimiz organizasyonları her bir kalemde hüner ve uzmanlıkla örmemize borçuluyuz. Bu sayede bugün İstanbul organizasyon şirketleri arasındaki aranan konumumuzu gökkuşağın

Adres: Nene Hatun Mah. 171. Sokak No:28Esenler, İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@