Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Eşya Depolama
Eşya Depolama
Sektör Nakliyat
İl / İlçe İstanbul / kartal
Web Sitesi http://bediroglunakliye.com/esya-depolama/
Telefon 0216 306 1530

Kuruluşumuz ve Tarihçemiz

Bediroğlu Nakliyat 1982 yılında İstanbul kurulmuştur. Evden eve nakliyat sektörüne adım atarken amacımız her daim şartlar ve koşullar ne olursa olsun hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyetimizden asla taviz vermemek olmuştur.1982 Yılında ilk olarak İstanbul’un Maltepe ilçesinde küçük bir ofis açarak sektöre giriş yaptık. Kurulduğumuz yıldan itibaren her gün siz kıymetli müşterilerimiz sayesinden gün gün büyüyerek kocaman bir aile haline geldik.

Sizlerle Büyüyoruz

Bu büyümeyi en çok sizlere borçluyuz. Ve hala da sizlerin emekleriyle büyümeye ara vermeden devam etmekteyiz. Amacımız, gayemiz sizleri taşınma telaşından kurtarmak, rahatlatmaktır. Bunu yapabilmek adına gerek ofis içi çalışan gerek dışarda nakliyat kısmında çalışan eleman kadromuzun bilinçli ve güler yüzlü olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz bize her daim çalışma aşkı aşılamaktadır.
 

Merkez Ve Kuruluş

1982 yılında Maltepe merkez olmak üzere kurulduğumuzu belirtmiştik. 1982'den beri; Müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, kesintisiz hizmet, süreklilik ve devamlılık, dürüstlük ve samimiyeti en temel ilke edindik. Çünkü kurumsallaşmanın temel taşlarıdır bu saydıklarımız. Eğer bu sektörde ses getirmek ve gerçekten bazı şeylerin daha güzel ve kolaylaşmasını istiyorsanız sektör ne olursa olsun temel prensiplerinizden asla taviz vermeyin. Bizde bunun bilincinde bir firma olarak yıllardır bunu başardık ve başarmaya da devam ediyoruz.

Adres: cevizli iyidere sokak 3

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@